רשלנות רפואית בלידה 

רשלנות רפואית בלידה

לידה נחשבת לאחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים. לאחר צפייה של תשעה חודשים אתם מביאים חיים חדשים לעולם, אך לעיתים עשויים להיות סיבוכים לא מתוכננים.
לידה נחשב לאחד הניתוחים השכיחים ביותר בישראל. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט תביעות המוגשות לבתי חולים בשל רשלנות בלידה. אם היו סיבוכים במהלך הלידה והלידה הסתיימה ברשלנות רפואית, הרי יש חשיבות רבה להיוועץ עם גורם מומחה בתחום על מנת להגדיל את הסיכויים לקבלת פיצויים בשל הנזק הנגרם בלידה.

האם קיים חוק התיישנות
בשונה מתביעות נזיקין רגילות אשר יש להגיש אותן תוך שבע שנים מהעילה, תביעות התיישנות בגין רשלנות רפואית לא חובה להגיש תוך שבע שנים. הסיבה לכך היא כי התביעות מוגשות בשמו של התינוק בגין הנזקים בתקופת בגרותו. בשל כך, הוא רשאי להגיש את התביעה החל מגיל 18 עד גיל 25.

תביעת רשלנות רפואית מזכה בפיצויים גבוהים
נוסף על כך, תביעת רשלנות רפואית באמצעות עוד רשלנות רפואית מומחה בתחום מזכה בפיצויים גבוהים בשל הכוונה לפצות את התובע בגין תוחלת חיים פגומה שנגרמה לא שלא באשמתו. מה הכוונה? אדם שנותר משותק בכל חלק גופו זכאי לקבלת פיצויים גבוהים.

הקפידו לשמור על המסמכים הרפואיים
על מנת להגדיל את הסיכויים לזכות בתביעה הקפידו לשמור על המסמכים הרפואיים. שמירת המסמכים הרפואיים הינם בעלי חשיבות רבה בעת הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית. המערכת המשפטית מודעת ליכולת של התביעה לא להחזיק בכל המסמכים הדרושים מה שעשוי להפוך לנטל הראייה.

חשיבותו של עורך דין מומחה
על מנת להגדיל את הסיכויים לזכיה בתביעה יש להיוועץ עם עורך דין מומחה בתחום. בשל העובדה כי קיימים לא מעט עורכי דין הקפידו לבצע סקר מקיף על מנת לבחור את עוד רשלנות רפואות בלידה המפגין מקצועיות ובקיאות.

הגיעו לפגישה מקדימה
על מנת להבין האם יש לכם סיכויים לנצח בתביעה, הרי יש חשיבות שתגיעו לפגישה מקדימה. הגעה לפגישה מקדימה תאפשר לכם לבחון את יכולתו של עורך הדין לנצח בתביעה. בטרם הפגישה הקפידו לבצע מחקר אודותיו על מנת לשאול אותו שאלות הקשורות לייצוג לקוחות בתיקים קודמים. שאלו אותו אודות האסטרטגיה שלו על מנת לדעת האם אתם נמצאים בידיים טובות

כתובת המשרד: החשמונאים 117 תל אביב

התגובות סגורות