עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית

בשנים האחרונות אנשים רבים מודעים לזכויות שלהם ודואגים למיצוי הזכויות במקרים בהם התרחשה רשלנות רפואית. בשל המודעות הרבה נוצרה התמחות בתחום רשלנות רפואית. תחום העיסוק אינו מתאים לכל אחד ומצריך ניסיון רב בניהול תביעות מהסוג הזה. ברוב המקרים ניהול תביעות מצריך ידע משפטי רב תוך ניהול כישורי משא ומתן.

מה תפקידו של עורך הדין

עורך דין המנהל את התיק מחויב להכיר את המקרה היטב תוך הפגנת ידע רב בתחום. ברוב המקרים הוא יבקש את הרישומים הרפואיים מבית החולים. כאשר המסמכים יהיו בידיו יהיה ביכולתו לבחון את ההתנהלות ולהתייעץ עם מומחים על מנת לקבוע האם התרחשה רשלנות רפואית. מקרים  בהם עורך הדין קובע כי אין עילה להגשת תביעה ניתן להגיע לפשרה מחוץ לכותלי בית המשפט. לאחר שהוגש כתב התביעה עורך הדין מנהל את החקירה באמצעות סיכומים והופעה בדיונים.

 התביעה חייבת להיות מלווה בחוות דעת רפואית

תביעה בגין רשלנות רפואית חייבת להיות מלווה בחוות דעת רפואית מטעם מומחים. בהיעדר חוות דעת בתחום רשלנות יהיה קיים קושי להוכיח את הקשר הסיבתי בין המחדל לבין הנזק הנגרם למטופל ולכן יש חשיבות רבה בחוות דעת.

 ליווי של עורך דין בעל ניסיון רב יאפשר השגת חוות דעת מקצועית

ליווי של עורך דין מקצועי כמו דר שרים יאפשר השגת חוות דעת מקצועית ורצינית. יש לציין כי חוות הדעת אינה מספיקה ויש לבחון את ידיעתו של הרופא המומחה אשר כתב את חוות הדעת. עורך דין מומחה בתחום ימליץ על רופאים מומחים בעלי ניסיון רב אשר ימסרו חוות דעת מנומקת אשר תסייע בבית המשפט. מכאן, קיימת חשיבות רבה להיוועץ עם עורך דין בעל ניסיון רב אשר יש ביכולתו להטות את הכף לטובתכם ולהשיג תוצאה רצויה בהתנהלות מול המערכת המשפטית תוך היכרות התחום. מאידך עורך דין אשר אינו בקיא בתחום עשוי להוביל לתוצאה לא טובה והמשמעות שלה תהיה עוגמת נפש. בחירת עורך דין המבוססת על ניסיון ומקצועיות תוביל לתוצאות טובות ולמצב בו ניתן לדעת כי מאחוריכם עומד עורך דין בעל ניסיון רב.

עורך דין רשלנות רפואית

התגובות סגורות