עורך דין לרשלנות רפואית בתל אביב

עורך דין לרשלנות רפואית בתל אביב

רשלנות רפואית  מייצגת תופעות של חוסר זהירות מצד רופאים אשר מוביל לנזקים בריאותיים למטופלים. אלה עלולים להיות נזקים חמורים ובלתי הפיכים ואפילו להסתיים במוות של המטופל או העובר. במקרה כזה יזדקקו המטופל או קרוביו לעורך דין לרשלנות רפואית בתל אביב כדי שייצג אותם מול הרופא ומעסיקיו. מדובר בעורך דין מומחה שתפקידו כולל הכרת מונחים ותיקים רפואיים וביכולתו לקרוא וללמוד חומר רב  ואז גם לחקור עדים ולהאזין לחוות דעת של מומחים בתחומם. לפני הגשת תביעה עליכם להחליט אם ברצונכם להגיע לפשרה מול המבטחת של הנתבע או שתעדיפו לקיים את המשפט, תוך הבנה שמדובר בהליך ארוך שעלול להיגרר לאורך זמן.

תביעות בתחום האסתטיקה הרפואית

עורך דין לרשלנות רפואית בתל אביב מטפל בין היתר גם בתביעות אסתטיות. ניקח בתור דוגמה ניתוח כושל להגדלת חזה. כישלון כזה גורם עוגמת נפש רבה לאשה שניסתה להיות יותר יפה ומושכת אבל המראה שלה נפגם כתוצאה מטיפול שגוי וחסר זהירות. הרופא עשוי להשיב שצריך זמן וסבלנות כדי לראות את התוצאות הרצויות, אבל יתכן מאוד שהוא השתמש בחומרים הלא מתאימים וגרם נזק בלתי הפיך לעורה של המטופלת, גם אם ניסה לבצע ניתוח נוסף ולתקן את הנזק. אם מתעורר חשד, אפשר להיעזר בשירותיו של כירורג פלסטי ולקבל חוות דעת האם יש סיכוי סביר לתביעה בגין רשלנות רפואית.

תסמונת דאון במהלך לידה 

תינוק עם תסמונת דאון הופך במהרה לנטל על הוריו אשר יצטרכו לדאוג לו למסגרות מיוחדות בשל עיכוב התפתחותי, קשיים בדיבור והתפתחות לקויה. בדיקות הריון מאפשרות לאבחן את המחלה ביילוד ולתת להורים שיקול דעת לגבי המשך ההריון או הפסקתו. בדיקות דיקור מי שפיר מאפשרות לאבחן תסמונת דאון בעוברים וליידע את הוריהם. תביעות רשלנות רפואית הוגשו בעבר בגין חוסר אבחון מראש של התסמונת בשל רשלנות מצד רופאים שלא העבירו מידע מלא ליולדת וגם לא שלחו אותה לבדיקות המתאימות. במקרה כזה עוגמת הנפש עצומה והנזק נורא. פיצוי כספי יסייע להורים לטפל בילד במסגרות מתאימות.

לפרטים נוספים לחץ כאן

עורך דין לרשלנות רפואית בתל אביב

התגובות סגורות